User Avatar

Genel Almanca

Lifetime access
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Her seviyede Genel Almanca, Almanca konuşma, Mesleki Almanca ve Almanca Goethe-Telc Sınavları Hazırlık Kursu isteyenler için sıradışı bir kurs…

Genel Almanca Dil Kursu

Kurs Açıklaması

Kurumumuz Avrupa dil kriterlerine uyumlu Almaca kurslarını; uzman eğitim kadrosuyla geleneksel eğitim metotları yerine en fazla 3-5 kişilik interaktif butik sınıflarda sunmaktadır.

Almanca Kurslarımız, Almanca öğrenmek, Almancasını ilerletmek isteyen her yaş ve meslek grubundan kişilere yönelik olup, Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak 6 seviyeden (A1, A2, B1, B2, C1, C2) oluşmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, tüm öğrenme stillerine hitap edecek şekilde tasarlanmış ve tüm sınıflar için teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

Almanca Öğrenmeyen Kalmasın

Almanca Öğrenin

Almanca kurslarımız son teknoloji eğitim araç ve gereçler kullanılarak Türkçe kullanımının yasak olduğu özel ders ya da 3-5 kişilik interaktif butik sınıflarda özel ders tadında ilerlemektedir. Kursiyerlerimiz Almanca eğitimlerini birebir özel ders  ya da özel derse alternatif 3- 5 kişilik interaktif butik sınıflarda yaparlar.

Normal Almanca dil kurslarında bir ders saatinde her bir öğrenciye sadece 1,5-2 dakika düşmekteyken, interaktif Butik Almanca eğitiminde her öğrenciye bir ders saati boyunca 15-20 dakika düşmektedir. Bu durum eğitim kalitesi ve öğrenme açısından çok çok önemlidir.

Curriculum is empty