Mehdi VASEGHI

İngilizce Egitmeni

İngilizce Lisans eğitimi mi 2007 ve daha sonrasında Yüksek lisansımı da 2012 yılında aldım. Sonrasında Grup, Özel dersler ve konuşma dersleri vermeye başladım. Bunlara ilave olarak ise DURUDİL Yabancı dil kursunda  ITEP, TOEFL , İETLS , ve YDS sınavlarına ‘da öğrencilerimizi hazırlamaktayım.

Ders programları,

Sınav programları,

3 Comments

 • Posted 22 Ocak 2022 16:03 0Likes
  by Güneş Özdemir

  Duru dil kursuna başladığımda diğer gittiğim kurslar gibi olacak diye büyük bir tedirginlikle başlamıştım. Hasibe Hanım’ın içtenliği, yardımseverliği ve çözüm odaklı olması beni cok etkiledi. Mehdi Hoca’nın ders hakimiyeti ve konuşmadaki akıcılığı, samimiyetiyle birleşince çok verimli dersler geçirdik.Artık ingilizce konuşmayı daha çok seviyorum. Mehdi Hocam tekrar teşekkürler…

 • Posted 26 Ocak 2022 14:15 0Likes
  by Aslı uygunoğlu

  Merhaba, İngilizce konusurken bilgi eksikliğinden çekinerek konusma durumum söz konusuydu. Ancak mehti hocadan doğru teknik ve yöntemle daha özgüvenle konusmayı öğrendim. Teşekkürler.

 • Posted 7 Mart 2022 19:16 0Likes
  by Nihansu

  I took General English class with Mehdi teacher , at first it was very difficult for me to speak English fluently but with the instructive strategies and techniques that Mehdi teacher taught me within 3 months, I had a significant progress in speaking English fluently .
  I can really say that Mehdi teacher is an expert in teaching English and also he is very friendly person . To all my friends, I recommend to attend in Mehdi teacher classes.

Yorum Yap