Kursumuza Katılan Öğrenci Yorumları

Öğrenci Görüşleri

Mehmet Zeki Zorbay

Profesyonel hizmet anlayışı ile samimi bir ortamın bir araya gelmesi, Güler yüzlü öğretmenler ve ilgili kurs sahipleri. Gerçekten çok memnun kaldım öğrenim sürem boyunca. Her şey için çok teşekkür ederim.

Mehmet Zeki Zorbay
Google Yorumu

Arife Bozkurt

Duru Dil Kursu, profesyonel bir öğretmen kadrosuyla aile sıcaklığındaki kurucuları Hasibe Hanım ve Bora Bey eşliğinde dil öğrenebilmenin en doğru adresi diyebilirim. Sonsuz teşekkürler Duru Dil Kursu.

Arife Bozkurt
Google Yorumu

Görkem Erol

Yorumları okuyup Almanca’ya başladım. Kurumun başındaki Hasibe Hanım çok ilgiliydi. Ben Almanca’ya başladım ve Almanca’da Harun Bey gerçekten çok başarılı bir eğitmen. Özel derslerin olması tercih sebebim oldu, grup dersleride 3-4 kişilik olduğu için tercih edilebilir.

Görkem Erol
Google Yorumu

Adem Korkmaz

Mudiresi ile kaliteli guleryuzlu ogretmenleri ile dil ogreniyorken keyif alabileceginiz bir yer…Iyi insanlar hep olsunlar.

Adem Korkmaz
Google Yorumu

Münevver Kahveci

Durudil kurucusu Hasibe hanımla yıllar öncesinden büyük kızım vesilesiyle tanışmıştık şimdi büyüdü Psikolog olucak bu yıl hazırlık okuyacak Hasibe hocam sayesinde yabancı dil eğitiminin temeli o kadar güzel atılmışki yıllar sonra bile inanılmaz faydasını gördük şimdide küçük kızım için eğitim aldırıyorum güvenli ellere bıraktığımızı düşünüyoruz ezberci değil kalıcı bir eğitim verdiğini biz yıllar sonra çok daha iyi anladık o nedenle Antalyada yabancı dil kursu denilince akla gelebilecek tek kurum DURUDİL kursudur sevgili Canım Hasibe Hocamızı tebrik ediyorum iyiki varsını

Münevver Kahveci
Google Yorumu

Fatma Esra Kocaman

Duru dil kursu 1 yıldır kızımın İspanyolca ders aldığı bir kurum, gerçekten profesyonel, tam da ne istediğinize göre her şekilde size hitap edebilecek hem disiplinli hem de bir aile ortamında ders alabileceğiniz bir yerdir. Her daim misafirperver, çay ve kahve ikramıyla sıcak karşılandığım, evime giriyormuş hissi yaratan Hasibe hocama çook tesekkür ederim. Kızım İspanyolcayı daha da çok sevdi sayenizde..

Fatma Esra Kocaman
Google Yorumu

Profesyonellik ile aile samimiyetinin buluştuğu

Profesyonellik ile aile samimiyetinin buluştuğu ,hem eğlenip hem öğrenebileceğiniz bir ortam. Gerek müdüriyet gerekse öğretmenler hiçbir konuda mağdur etmiyor, üstüne her konuda ihtiyaçlarınıza karşılık veriyorlar. Kesinlikle çok memnunum.

İnci KURTTAŞ
Google Yorumu
Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir

Görüş & Yorum Yaz

Gerekli

Puanlama Yapın
rating fields