User Avatar

İtalyanca

Lifetime access
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Kurumumuz Avrupa dil kriterlerine uyumlu İtalyanca kurslarını; uzman eğitim kadrosuyla geleneksel method yerine interaktif konuşma sisteminde eğitim vermektedir.

italyanca dil kursu

Kurs Açıklaması

Kurumumuz Avrupa dil kriterlerine uyumlu İtalyanca kurslarını; uzman eğitim kadrosuyla geleneksel eğitim metotları yerine en fazla 3-5 kişilik interaktif butik sınıflarda sunmaktadır.

İtalyanca Kurslarımız, İtalyanca öğrenmek isteyen her yaş ve meslek grubundan kişilere yönelik olup, Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak 6 seviyeden (A1, A2, B1, B2, C1, C2) oluşmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, tüm öğrenme stillerine hitap edecek şekilde tasarlanmış ve tüm sınıflar için teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

İtalyanca’yı Bizimle Öğrenin

İtalyanca dili öğrenin

İtalyanca kurslarımız son teknoloji eğitim araç ve gereçler kullanılarak Türkçe kullanımının yasak olduğu özel ders ya da 3-5 kişilik interaktif butik sınıflarda özel ders tadında ilerlemektedir. Kursiyerlerimiz İtalyanca eğitimlerini birebir özel ders  ya da özel derse alternatif 3- 5 kişilik interaktif butik sınıflarda yaparlar.

Normal dil kurslarında bir ders saatinde her bir öğrenciye sadece 1,5-2 dakika düşmekteyken, interaktif Butik İtalyanca eğitiminde her öğrenciye bir ders saati boyunca 15-20 dakika düşmektedir. Bu durum eğitim kalitesi ve öğrenme açısından çok çok önemlidir.

Curriculum is empty