User Avatar

İspanyolca

Lifetime access
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Kurumumuz Avrupa dil kriterlerine uyumlu İspanyolca kurslarını; uzman eğitim kadrosuyla vermektedir.

İspanyolca Dİl Kursu

Kurs Açıklaması

Kurumumuz Avrupa dil kriterlerine uyumlu İspanyolca kurslarını; uzman eğitim kadrosuyla geleneksel eğitim metotları yerine en fazla 3-5 kişilik interaktif butik sınıflarda sunmaktadır.

İspanyolca Kurslarımız, İspanyolca öğrenmek isteyen her yaş ve meslek grubundan kişilere yönelik olup, Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak 6 seviyeden (A1, A2, B1, B2, C1, C2) oluşmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, tüm öğrenme stillerine hitap edecek şekilde tasarlanmış ve tüm sınıflar için teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

İspanyolca’yı Bizimle Öğrenin

İspanyolca Öğrenin

İspanyolca kurslarımız son teknoloji eğitim araç ve gereçler kullanılarak Türkçe kullanımının yasak olduğu özel ders ya da 3-5 kişilik interaktif butik sınıflarda özel ders tadında ilerlemektedir. Kursiyerlerimiz İspanyolca eğitimlerini birebir özel ders  ya da özel derse alternatif 3- 5 kişilik interaktif butik sınıflarda yaparlar.

Normal İspanyolca dil kurslarında bir ders saatinde her bir öğrenciye sadece 1,5-2 dakika düşmekteyken, interaktif Butik İspanyolca eğitiminde her öğrenciye bir ders saati boyunca 15-20 dakika düşmektedir. Bu durum eğitim kalitesi ve öğrenme açısından çok çok önemlidir.

Curriculum is empty

Yorum Yap