L

TOEFL IBT & IELTS sınavlarınıza girmeden önce DURUDİL’de TOEFL IBT & IELTS deneme sınavlarına girerek kendinizi test edebilirsiniz. Bu şekilde,

  • Birebir sınav ortamında gibi TOEFL veya IELTS deneme sınavlarımızı alarak seviyeniz hakkında profesyonel tespitlerle hedefinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.
  • Deneme sınavlarını alarak sınav öncesi gerçek sınav ortamında gibi kendinizi sınava hazırlayabilirsiniz, böylece eksiklerinizi görerek sınava kadar eksikleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz.
  • Sınav sonuçları ile TOEFL ya da IELTS eğitiminiz öncesinde seviyeniz hakkında fikir sahibi olabilir ve hazırlık eğitiminizi seviyenize göre planlayabilirsiniz.
  • TOEFL&IELTS TOEFL &I ELTS deneme Sınavları kurumumuzda bilgisayarlarda gerçek TOEFL ya da IELTS ortamında gibi yapılmaktadır.

TOEFL & IELTS deneme sınavlarımız Cambridge Üniversitesinden gelen Akademik Sınavlar başkanımız Gülnur Öztoprak tarafından yapılır, test sonuçlarınız değerlendirilir, aldığınız puan ve eksik ve sınavdaki hatalarınız sizlere yazılı ve sözlü olarak bilgi edilir. Sınava hazırlanırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda danışmanlık yapılır. Akademik Koordinatörümüz ve Uluslararası Akademik Sınavlar Başkanımız Gülnur ÖZTOPRAK bir dönem Antalya TOEFL başkanlığı yapmış ve zamanın da TOEFL ve IELTS için soru yazmıştır.

TOEFL ve IELTS deneme sınavları 4 aşamadan oluşur ;

Reading + Listening + Writing + Speaking

Deneme sınavları gerçek sınav süresi gibi TOEFL 4 saat, IELTS ise yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Değerlendirmeler sınav sonrası ya da takip eden gün ya da size uygun olan bir günde randevu ile yapılır.

Geri bildirim süresi 1 – 2 saat sürebilir.

TOEFL IBT ya da IELTS deneme sınavlarını almak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

toefl ıbt deneme sınavları

Yorum Yap