User Avatar

Akademik Kurslar

21 weeks
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Uluslararası Akademik Sınav Programları uzmanı olan Akademik Koordinatörümüz Gülnur ÖZTOPRAK’la TOEFL – IELTS – GMAT- GRE – SAT – TOEIC –YDS –PTE –YÖK DİL – HAZIRLIK ATLAMA – ITEP ve ICAO LEVEL 4 SINAVI kurslarımıza katılabilirsiniz.

duru dil kursu akademik kurslar

Akademik Kurslar

Gülnur ÖZTORAK;  Cambridge Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. 33 Yıllık öğretmenlik tecrübesiyle yıllardır kendisini TOEFL – IELTS – GMAT- GRE – SAT – TOEIC –YDS –PTE –YÖK DİL – HAZIRLIK ATLAMA – ITEP ve ICAO LEVEL 4 SINAVI  gibi sınav programlarına adayan Akademik Koordinatörümüz Gülnur ÖZTOPRAK bir dönem Toefl Akdeniz başkanlığı da yapmıştır. Disiplinli eğitim sistemi ile Antalya’da tek olan Gülnur Öztoprak’la dersler aşağıdaki gibi ilerlemektedir.

  • Her öğrencimizin kendi programına başlamadan önce Akademik Koordinatörümüz Gülnur ÖZTOPRAK’la özel bir mülakatla seviyesi, hedefi ve tahmini hazırlanma süresi belirlenir ve ona göre kaç ders saati alması gerektiği kesinleşir.
  • Yapılan mülakat kişiye, gireceği sınav türüne ve puan beklentisine özel olup sadece dil seviye tespit değildir.
  • Her öğrencinin hedefine uygun özel bir program hazırlanır.
  • Sınavın her bölümünün son derece profesyonel bir şekilde bilgisayarda yazılım ve internet teknolojisi desteğiyle sunulur ve boş vakitlerinde öğrenci çalışarak mail ile attığı tüm çalışmalar kontrol edilip tavsiyelerde bulunulur.
  • Her öğrencinin gelişmesi ve seviyesi sürekli, farklı ve gerçek testler ile titizlikle takip edilir ve gereken bilgi akışı yapılır. 
  • Öğrencinin şehir dışı veya yurt dışı yapmak zorunda kaldığı zamanlar Skype aracısıyla ders yapılır.
  • Öğrenci özel ders şeklinde eğitim aldığı ve her hangi bir gruba bağlı olmadığından dolayı derslerinin gününü ve saatini istediği şekilde, okul veya işine bağlı olarak kendisi belirleyebilir.
  • Kursun sonunda gerçek sınavların sonuçlarına ve öğrencinin hedeflediği puana göre öğretmen öğrenci koordinesiyle öğrencinin sınava ve arzu ettiği puana hazır olup olmadığı belirlenir.
  • Öğrenciler gereken her testten ve her bölümden uluslararası geçerlilikte ve gerçek sınava uyumlu bol ve çeşitli kaynaklarla eğitim alır.
TOEFL – IELTS – GMAT-GRE – SAT – TOEIC –YDS –PTE –YÖK DİL – HAZIRLIK ATLAMA ITEP VE ICAO LEVEL 4 SINAVI

akademik dil kursları ve fiyatları

Öğrencilerimiz sadece TOEFL – IELTS – GMAT-GRE – SAT – TOEIC –YDS –PTE –YÖK DİL – HAZIRLIK ATLAMA – ITEP VE ICAO LEVEL 4 SINAVI için dizayn edilen sınıfımızda, Ferah, Nezih ve Sessiz bir ortamda çalışarak Eğitim görür.

tüm akademik kurslar

 

Curriculum is empty

Yorum Yap