User Avatar

Turizm Kursları

Lifetime access
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Ülkemizde özellikle Antalya’da turizm sektörünün önemi son yıllarda tartışılmaz derecede önem kazanmıştır.

turizm kursu dil öğren

Turizm Kursları Hakkında

Ülkemizde özellikle Antalya’da turizm sektörünün önemi son yıllarda tartışılmaz derecede önem kazanmıştır. Dünyanın dört bir yanından gelen turistlerle doğru iletişim kurabilmek de bu noktada son derece önem taşımaktadır. Turizmde yabancı dil konusunda kendini yetiştirmiş, doğru diyalogları kurabilen, turizm dili terminolojisine hakim, dünya standartları dil seviyesine ulaşmış kişilere ihtiyaç önem kazanmıştır. Bu nedenle turizm ve otelcilik sektöründe hizmet veren firmalar işe alım sürecinde yabancı dil bilen adaylara öncelik vermektedir.

Kurumumuz bu doğrultuda turizm ve otelcilik sektöründe hizmet veren kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını tespit ederek hedeflerine en hızlı ve en etkili şekilde ulaştıracak yabancı dil kurs programları sunmaktadır.

  • Özellikle Kurumsal yabancı dil alanında olduğu kadar üst düzey yöneticilere ileri derece eğitimleri de vermekteyiz,
  • Kurumsal yabancı dil eğitiminde, Birebir ders hizmetleri yanında özel gruplara yönelik hazırlanmış Oteller için Yabancı Dil kursu eğitimi de veriyoruz.
  • Eğitimlerde personellerin görev tanımlarına yönelik belirlenmiş Yabancı dil konularının yanında, telaffuz ve mailleşme konusunda etkili ders içerikleri anlatılıyor.
Turizm ve Otelcilik Sektörüne Dil Eğitimi

turizm otelcilik sektörü dil kursu

Oteller için yabancı dil eğitiminde yoğunluk olarak karşılıklı konuşma ve dinlediğini algılama üzerinde durulmalıdır.Otelin ve çevresi hakkındaki soruları yanıtlamaya ve seyahat bilgileri vermeye hazırlıklı olmalısın.Gün içinde Resepsiyondan kat hizmetleri bölümüne kadar konuşma üzerine geçen yoğun yabancı dil diyalog ortamları var. Gelen her turist en az A2 seviyesinde dil biliyor olsa bile otellerde misafir edilecek olan turistlerle iletişim kurabilmek için Yabancı dil eğitimi şart. Ki şehrimizde farklı milletlerden farklı dilleri çok iyi konuşan milyonlarca turist ziyater ediyor.Personellerin motivasyonu için de pozitif etkiye sahip. Otel çalışanları, yabancı misafirlerle yabancı dilde diyaloglar kurduğu için kendini ifade etmeleri onların çalışma performanslarını olumlu yönde etkileyecektir.

 

DURUDİL Yabancı Dil Kursu, Oteller için Yabancı Dil Kursu verirken öğrencilerin eksik yönlerini tespit edip o alana yönelik güçlendirici ders içerikleri seçiyoruz. Oteller için İngilizce eğitiminde önemli bir aşama olan speaking aşaması çoğu kurumda en büyük eksiklikler arasında. Bizim sunduğumuz içerikler eksik olan alanları ders programına göre doldurup personeli hedeflenen zamanda istenilen Dil seviyeye ulaştırmaktır.

DURUDİL yabancı dil kursu,, Dil öğrenmek için vakti olmayanlara yönelik planlar yaptığı gibi çok sayıda çalışanı olan turizm ve otelcilik firmalarının operasyonunu aksatmayacak şekilde grup dersleri de hazırlamaktadır. Operasyon programınız sarsılmadan ve kurumun işleri aksamadan,

  • Sınıflar, eğitim öncesi kurumumuz tarafından ücretsiz uygulanan seviye belirleme sınavları sonuçlarına göre belirlenmektedir.
  • Eğitimler turizm dil eğitimleri alanında tecrübeli, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilir.
  • Program takibi,
  • Kurumsal raporlama,
  • Kurumunuz bünyesinde bulunan eğitim salonlarında,
  • Eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanır.

Dil eğitimi almış olursunuz…

Curriculum is empty

Yorum Yap