User Avatar

Hazırlık Atlama Kursu (Proficiency)

22 weeks
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Hazırlık Atlama (Proficiency ) sınavları; üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları üst düzey sınavlardır.

PROFICIENCY sınav

Hazırlık Atlama ( PROFICIENCY)

Hazırlık Atlama (Proficiency ) sınavları; üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları üst düzey sınavlardır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Proficiency sınavları, öğrencilerin çeşitli alanlarda (grammar, writing, listening, reading, speaking) yabancı dil becerilerini ölçecek şekilde hazırlanmaktadır

Hazırlık Atlama Sınavını (Proficiency) her üniversitenin kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyelerinde hazırlamaktadırlar. Bu nedenle Hazırlık Atlama Sınavı (Proficiency ) içeriği her üniversiteye göre farklılık gösterebilmektedir. Sınav tarihleri üniversiteden üniversiteye değişmekte olsa da genellikle üniversitelere kayıt işlemi yapıldıktan sonra eylül ayının ilk haftası ile ekimin ilk haftasına kadar yapılmaktadır.

Hazırlık Atlama ( PROFICIENCY) Kurslarımız Hakkında

hazırlık atlama kursları

Uluslararası Akademik Sınav Programları uzmanı olan Akademik Koordinatörümüz Gülnur ÖZTOPRAK ve ekibiyle TOEFL – IELTS – GMAT- GRE – SAT – TOEIC –YDS –PTE –YÖK DİL – HAZIRLIK ATLAMA ve ICAO LEVEL 4 SINAVI kurslarımıza katılabilirsiniz.

Gülnur ÖZTORAK; Cambridge Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. 33 yıllık öğretmenlik tecrübesiyle yıldır kendisini TOEFL – IELTS – GMAT- GRE – SAT – TOEIC –YDS –PTE –YÖK DİL – HAZIRLIK ATLAMA ve ICAO LEVEL 4 SINAVI gibi sınav programlarına adayan Akademik Koordinatörümüz bir dönem Akdeniz Bölgesi Toefl başkanlığı da yapmıştır.

Hazırlık Atlama Sınavını (Proficiency) kurslarımız son teknoloji eğitim araç ve gereçler kullanılan interaktif butik sınıflarda özel ders kalitesinde ilerlemektedir. Kursiyerlerimiz Hazırlık Atlama Sınavını (Proficiency) eğitimlerini birebir özel ders ya da özel derse alternatif 3-5 kişilik sınıflarda yaparlar. Hazırlık Atlama kurslarımızın güz-bahar ve yaz dönemine; göre ders gün-saatlerinde ve programın tamalama süresi değişiebilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen Kurumumuz program yetkilisi ile görüşünüz.

Curriculum is empty

Yorum Yap