User Avatar

Rusça

Lifetime access
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Kurumumuz Avrupa dil kriterlerine uyumlu Rusça kurslarını; uzman eğitim kadrosuya vermektedir..Rusya Bayrağı

Kurs Açıklaması

Kurumumuz Avrupa dil kriterlerine uyumlu Rusça kurslarını; uzman eğitim kadrosuyla geleneksel eğitim metotları yerine özel ders  ya da en fazla 3-5 kişilik interaktif butik sınıflarda sunmaktadır.

Rusça Kurslarımız; Rusça öğrenmek ve ilerletmek isteyen her yaş ve meslek grubundan kişilere yönelik olup, Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak 6 seviyeden  (A1, A2, B1, B2, C1, C2) oluşmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır.

Rusça’yı Bizimle Öğrenin

Rusça Dil Kursu

Rusça  kurslarımız son teknoloji eğitim araç ve gereçler kullanılarak Türkçe kullanımının yasak olduğu interaktif butik sınıflarda özel ders tadında ilerlemektedir. Kursiyerlerimiz Rusça eğitimlerini birebir özel ders  ya da özel derse alternatif 3- 5 kişilik interaktif butik sınıflarda yaparlar. Rusça ülkemizde özellikle ticaret, inşaat ve turizm sektörlerinde aranan bir dil haline geldiğinden,3- 5 kişilik interaktif butik sınıflarda ‘Anlıyorum, ama konuşamıyorum’ klasiğini ortadan kaldırmak Kurumumuzun ana hedefidir.

 

Curriculum is empty